Witajcie na stronie Fill-Art. Pod tą nazwą kryje się kobieta i mężczyzna zafascynowani fotografią:

Marta i Darek Urbanek
          Miłość, która połączyła nas kilkanaście lat temu zaprowadziła nas przed ołtarz, a później na salę porodową. Doskonale wiemy co oznacza prawdziwe uczucie łączące dwojga ludzi. Mimo różnych charakterów i dwóch odmiennych spojrzeń na rzeczywistość, wzajemnie się uzupełniamy.

Patrząc w przeszłość w naszym życiu, nie było miejsca na fotografię. Ja od zawsze chciałam być nauczycielem, z tego pragnienia pozostał jedynie dyplom magistra matematyki. Darek nie wyobrażał sobie, że będzie tatą, a dzisiaj mamy kochanego syna Filipa. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie następny dzień. Wszystko się zmienia, pozostaje tylko to co ocalimy w naszej pamięci. Fotografia doskonale się do tego nadaje. To mnie zafascynowała jako pierwszą. Swoją pasją po krótkim czasie urzekłam również męża.

Tak zaczęła sie nasza przygoda z fotografią, od uwieńczania niepowtarzalnych chwil z życia ludzi, emocji związanych z wielkimi jak i małymi wydarzeniami. Fotografia naturalnie stała się sposobem naszego życia. Jest naszą pasją:

  • … – pasją, która rozwija;
  • … – pasją, która łączy;
  • … – pasją, która pozwala odkrywać piękno otaczającego nas świata.

Nie umiemy już patrzeć na rzeczywistość tak jakby skadała się tylko z rzeczy oczywistych. Przykładając aparat do oka chcemy zobaczyć świat w ziarenku piasku, a niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
Próbujemy utrwalić ulotne chwile, emocje z tym związane, tak aby po latach ktoś mógł spojrzeć i roześmiać się, bądź zapłakać.

Oto i magia fotografii…

Zapraszamy do obejrzenia galerii, galerii ludzi, którzy zaufali naszej pasji i sile tworzenia.